První návštěva Japonska na 3 týdny, návštěva byla krátká a vše bylo nové, takže jsem ještě měl sílu rozdělit fotografie tématicky. Zde jsou tedy fotografie Jídel, restaurací a podobně

První návštěva Japonska na 3 týdny, návštěva byla krátká a vše bylo nové, takže jsem ještě měl sílu rozdělit fotografie tématicky. Zde jou fotografie a videa různých zajímavostí co mě zaujali.

První návštěva Japonska na 3 týdny, návštěva byla krátká a vše bylo nové, takže jsem ještě měl sílu rozdělit fotografie tématicky. Zde jou obecně fotografie z Japonska.

Druhá návštěva Japonska na podzim 2005, plánovaná na 2 týdny ale prodloužená na 3.

Potřetí jsem přijel do Japonska v létě 2006 a zůstal tam 2,5 měsíce. To znamenalo, že jsem měl mnohem více času na cestování a focení a to si vyžádalo jiný přístup k publikování fotek. Zvolil jsem tedy PHP galerii, která sama generuje vše potřebné, ale nedá se zakomponovat do nových stránek routeru.

Počtvrté jsem přijel do Japonska na podzim 2006 a zůstal tam rovnou 3 měsíce. To znamenalo, že jsem měl mnohem ještě více času na cestování a focení a tak jsem zůstal u PHP galerie, která sama generuje vše potřebné, ale nedá se zakomponovat do nových stránek routeru.

Popáté jsem přijel do Japonska v létě 2007 a zůstal tam rovnou 3 měsíce. To znamená, že jsem měl spoustu času na cestování a focení a tak jsem zůstal u PHP galerie, která sama generuje vše potřebné, ale nedá se zakomponovat do nových stránek routeru.

Videa točená digitálním fotoaparátem. Nutný moderní prohlížeč s podporou video tagu

Pošesté jsem přijel do Japonska na podzim 2007 a zůstal tam téměř 2 měsíce. To znamená, že jsem měl spoustu času na cestování a focení a tak jsem zůstal u PHP galerie, která sama generuje vše potřebné, ale nedá se zakomponovat do nových stránek routeru.

Videa točená digitálním fotoaparátem. Zatím provizorní forma než vytvořím něco lepšího

Posedmé jsem přijel do Japonska v létě 2008 a zůstal tu 2 měsíce a týden. Celkem tedy 9 týdnů, ale pouze 3 týdnu budu mít společnost, takže mě fotek mě samotného bude pravděpodobně hodně málo.

Videa točená digitálním fotoaparátem. Nutný moderní prohlížeč s podporou video tagu

Po osmé jsem přijel do Japonska na konci října 2008 a zůstal tu 2 měsíce.

Videa točená digitálním fotoaparátem. Nutný moderní prohlížeč s podporou video tagu

Po deváté jsem přijel do Japonska v lednu 2009, zůstal tu pouhé 3 týdny a ještě jsem stihl být nemocný, takže fotek moc není.

Po desáté jsem přijel do Japonska nečekaně v červnu 2010, zůstal tam 3 a půl týdne, což bude znamenalo 3 volné víkendy

Po jedenácté jsem přijel do Japonska po 8 letech s Evou na 14 dní abych ji ukázal místa co znám a podíval se na místa, která jsem minul.